25.08.2019 AD – 01.09.2019 AD

1. Dzisiaj w naszej parafii gościmy ojca Oblata z Kędzierzyna, który wygłosi Słowo Boże, a przy wyjściu z kościoła będzie można nabyć kalendarze misyjne. Dochód z ich sprzedaży będzie przeznaczony na misje.
  2. Parafia organizuje trzydniową pielgrzymkę do Pragi w dniach 4-6 października, 660 zł i 45 euro szczegóły i informacje w gablotce, zapisy w zakrystii.
  3. W tym tygodniu odbędzie się zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Przychody z tej akcji są przeznaczone na misje. Zużyty sprzęt można przynosić do najbliższej środy do godz. 9.00 rano pod wiatę obok starych ubikacji.
  4. Bóg zapłać za złożone ofiary. W przyszłą niedzielę kolekta na kurię i seminarium.
  5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiary na kwiaty w Sławięcicach. W sobotę o godz. 9.00 proszę do sprzątania mieszkańców ul. Tetmajera 1, 8, 11, 13, 23, 36, 49, ul. Świerkowa 4, a także innych mieszkańców tych ulic.
  6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty w Miejscu Kłodnickim. W tym tygodniu proszę do sprzątania kościoła mieszkańców ul. Szpaków 18 i 18 oraz Skowronków 32.