Intencje

16.09.2018 AD – 23.09.2018 AD

Niedziela – 16.09.2018 – XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00 Godzinki ku czci św. Józefa.

7.30 - W języku niemieckim – Za † męża Herberta, †† rodziców, teściów, rodzeństwo, †† z pokrewieństwa z obu stron oraz za †† kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

9.15 - Miejsce KłodnickieDziękczynna za tegoroczne plony i o Boże błogosławieństwo w pracy. W intencji rolników.

11.00 W intencji Antoniny Scheller i Tobiasza Kubus z okazji chrztu św. oraz w intencji rocznych dzieci: Adeli Szejna i Katarzyny Hirsz a także w intencji rodziców i chrzestnych tych dzieci.

17.30 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

18.00 Dziękczynna z okazji urodzin Patrycji Duk, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i zdrowie.

Poniedziałek – 17.09.2018 – Dzień powszedni

11.00 Miejsce Kłodnickie – Ślub: Katarzyna Król i Kamil Koper

18.30 1) Za † ojca Jana Burzan w rocznicę śmierci, matkę Adelajdę, brata Norberta i †† z pokrewieństwa.

2) Za † męża Eugeniusza Wolny, rodziców Adelajdę i Norberta Bula, †† dziadków z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.

Wtorek – 18.09.2018 – ŚWIĘTO ŚW. STANISŁAWA KOSTKI, zakonnika, patrona Polski

7.00 1) Za †† rodziców Józefa i Jadwigę Lazarek, teściów Władysława i Annę Kupczak, rodzeństwo z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące

2) Za † Marię i Edmunda Koterba, †† z rodzin Koterba, Drozdowski, †† kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

Środa – 19.09.2018 – Dzień powszedni.

7.15 - MSZA SZKOLNA – Za † Mieczysława Pieczka od Sylwii i Tomasza ze Starej Wsi.

17.45  Różaniec w intencji parafian (w ramach nowenny przed Jubileuszem 150-lecia naszego kościoła)

18.30  Za † Gertrudę Swaczyna w 1-szą rocznicę śmierci, †† Józefa i Elżbietę Błachut i †† z pokrewieństwa.

2) Za † Maksymiliana Roter w 15-tą rocznicę śmierci, †† rodziców i teściów, †† z rodziny Bodynek, Roter, Wolny, †† kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

Czwartek – 20.09.2018 – Wspomnienie świętych.męczenników Andrzeja Kim Teagon, prezbitera, Pawła Chong Hasang i towarzyszy –

18.00 - Miejsce Kłodnickie - Msza św. w intencji. w intencji Gralka.

18.30 1) Msza św. w intencji Bractwa św. Józefa rejonu Kędzierzyn-Koźle.

2) Z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o dalsze, o Boże błogosławieństwo w całej rodzinie oraz za † męża Józefa i †† z rodzin Kurowski, Grittner oraz za †† kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

- Po Mszy św. nabożeństwo i konferencja dla wszystkich chętnych.

- Na zakończenie spotkane w salce dla członków bractwa całego rejonu.

Piątek – 21.09.2018 – ŚWIETO ŚW. MATEUSZA, Apostoła i Ewangelisty –

18.30 1) Do Miłosierdzia Bożego o życie wieczne dla mamy Anny Piziak w 10-tą rocznicę śmierci, jej † męża Franciszka, †† dziadków Stania, Piziak i dusze w czyśćcu cierpiące.

2) Za † męża Pawła Kunert, jego rodziców Jadwigę i Pawła, braci Jana i Franciszka oraz za †† rodziców Margarethę i Paula Burzan i †† z rodzin Kunert, Burzan, Stoewer.

Sobota – 22.09.2018 – Dzień powszedni

16.30 - Miejsce Kłodnickie - Msza św. w intencji Kosek.

18.00 1) Za †† rodziców Marię i Piotra Burzan, Teresę i Pawła Ogaza, †† z pokrewieństwa Burzan, Ogaza, †† kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

2) Za † Lidię Abramiuk w 30-ty dzień po śmierci.

Niedziela – 23.09.2018 – XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

7.30 - W języku niemieckim – Za †† Tomasza, Paulinę i Rudolfa Szyndzielorz, †† z rodzin Szyndzielorz, Foltys.

9.15 - Miejsce Kłodnickie – Msza św. w intencji Mrozik.

10.00 - DPS – Za parafian.

11.00 1) Za parafian.

2) Dziękczynna przez wstawiennictwo św. Józefa i św. Rodziny, o Boże błogosławieństwo i zdrowie z podziękowaniem za doznane łaski i z prośbą o dalszą opiekę Nieba dla Józefa Rypa w 70-tą rocznicę urodzin dla solenizanta i rodziny.

17.30 Nieszpory niedzielne.

18.00 Za † matkę Marię Bryłka, jej dwóch mężów, †† kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.