16.09.2018 AD – 23.09.2018 AD

1. Próba chóru w poniedziałek o godz. 19.30.
  2. W związku ze spotkaniem grup dziecięco-młodzieżowych z biskupem, zapraszamy na spotkanie rodziców a także dorosłą młodzież, którzy mogą pomóc w przygotowaniu tego spotkania. Spotkanie organizacyjne w poniedziałek o godz. 19.00 w salce na plebanii.
  3. W gazetce i na stronie znajdziemy uszczegółowiony plan wizytacji. Na stronie parafialnej na bieżąco będą także podawane ogłoszenia związane z wizytacją.
  4. W czwartek w naszym kościele odbędzie się rejonowe spotkanie członków bractwa św. Józefa. Zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo po niej wszystkich parafian (nie tylko członków bractwa).
  5. W ramach nowenny przygotowującej nas do Jubileuszu 150-lecia naszego kościoła w przyszła niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00 będziemy gościli ks. proboszcza Jana Piechoczka. Ks. Jan wygłosi także Słowo Boże.
  6. Kandydatów do bierzmowania klasy VIII zapraszam na spotkanie w środę o godz. 19.00 w salce.
  7. Próba scholii w piątek o godz. 17.30. Zapraszamy na to spotkanie także dzieci, dziewczynki i chłopców, od klasy 2, które chcą śpiewać w scholii.
  8. Spotkanie wszystkich ministrantów i lektorów z Miejsca Kłodnickiego w czwartek po Mszy św. wieczornej. W Sławięcicach spotkanie całej służby liturgicznej w sobotę o godz. 9.00 a Marianek o godz. 10.30.
  9. Młodzież zapraszamy na dekanalne czuwanie z okazji patrona młodzieży św. Stanisława Kostki. W piątek 21 września, od godz. 19.00 w kościele p.w. Ducha Świętego na osiedlu Piastów. Jest zamówiony autobus, który zabierze chętnych o godz. 18.30 powrót między 21.30 a 22.00. Nie będzie zatem w piątek u nas Mszy św. młodzieżowej. Dla klasy III gimnazjum jest to spotkanie w ramach przygotowania do bierzmowania.
  10. Bóg zapłać za złożone dzisiaj ofiary. W przyszłą niedzielę kolekta na remonty obiektów diecezjalnych i konserwację zabytków.
  11. Dziękuję za pracę przy czyszczeniu głównego ołtarza, dziękuję także za rusztowanie. Dziękuję także za inne prace wykonane w minionym tygodniu.
  12. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiary na kwiaty w Sławięcicach. W sobotę o godz. 9.00 do sprzątania kościoła proszę mieszkańców ul. Asnyka 10, 11, 17, 31, 36/1, 4/4, ul. Kameralna 8, 18, 22 i innych mieszkańców tych ulic.
  13. Zapraszamy do generalnego sprzątania kościoła panów i panie w poniedziałek 17 września od godz. 9.00.
  14. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty w Miejscu Kłodnickim. W tym tygodniu proszę do sprzątania kościoła mieszkańców ul. Jaskółek 12, 15 i 48.